OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

Money S3: účtovný program pre menšie spoločnosti a živnostníkov

Čo je Money S3?

Účtovný program Money S3  je veľmi obľúbený aj pre svoj prívetivý vzhľad a jednoduché ovládanie.  Je jednoduchý a rýchly a ponúka všetky potrebné moduly: podvojné i jednoduché účtovníctvo, adresár, fakturáciu, sklady, objednávky, mzdy a celý rad ďalších funkcií. Váš čas ušetrí vďaka homebankingu a tiež  prepojením s registračnými pokladnicami, internetovými obchodmi a ďalšími aplikáciami. Money S3 patrí medzi najrozšírenejšie ekonomické systémy pre malé a stredné firmy v Slovenskej i Českej republike.

Účtovný program Money S3 využíva široké spektrum spokojných zákazníkov. Živnostníci, obchodníci, firmy poskytujúce služby, servisy a opravovne, účtovníci a daňoví poradcovia. Ponúkame aj varianty Money S3 pre neziskové organizácie a školy. Všetko pri veľmi dobrom pomere cena-výkon, so zabezpečenou servisnou sieťou po celom území SR a pravidelnou legislatívnou aktualizáciou.

Money S3 je možné rozšíriť užitočnými doplnkami a modulmi. Napríklad Kniha jázd a Cestovné náhrady (vrátane spätného generovania jázd) uľahčí prácu každému zákazníkovi. Pre účtovné firmy je určený modul Účtovná centrála pre prenášanie dokladov od klientov.


Vaše dotazy smerujete do formulára, radi Vám odpovieme.

 

Pridať komentár

Ste robot ?

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.