Mobil : 0905 583 492 Email : Klikni tu ...

OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 € s DPH

Doplnenie príslušenstva a chýbajúcich korenín.

PRODUKT NÁZOV PRODUKTU LINK
... klikni na foto ... Levanduľvá soľ : Hrubá zmes pripravená do mlynčeka.Zmes soli, levandule a tymiánu je výborná na dochutenie zeleninových šalátov, pečených rýb alebo grilovanej zeleniny. Soľ veľmi ľahko absorbuje okolité vône a chute, preto je ideálnym "nosičom" jemného arómu levanduľových kvetov a tymianu.


Kúpiť
    Kúpiť
    Kúpiť
Kúpiť
Sáčky Koreničky
Sáčky so zipsom umožňujúce opakované vzduchotesné uzavretie. vyrobené z trojvrstvového materiálu podobnej konštrukcie ako nápojové kartóny a zaručujú zachovanie kvality po celú dobu minimálnej trvanlivosti. Koreničky vyrobené z kvalitného plastu (PET) vyvinutého špeciálne pre uskladnenie korenia (dokáže pohltiť 90% UV žiarenia). PET je moderný materiál, ktorý v čoraz väčšej miere nahrádza tradičné sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, ľahší, lacnejší a pritom si zachováva dôležité vlastnosti ako chemická ľahostajnosť, kryštalická čistota a nepriedušnosť.

Vaše zásielky doručuje Slovenská pošta

sl-posta-logo
  • Balík - na adresu, na poštu
  • Expres kuriér - na adresu, na poštu

 

 google-play-btn

Stiahni si aplikáciu pre Android

appstore-btn

Stiahni si aplikáciu pre IPhone